0545 841 78 26
yalovakirmiziyangin@gmail.com

Kurumsal

Biz Kimiz?

Firmamız; yangın güvenliği alanında hizmet vermektedir. Yalova’da kurulan firmamız, alanında uzman kadromuz ile yangın çıkması muhtemel riskleri belirleyerek, bu risklerin giderilmesini sağlamaktayız. Yangını başlangıç aşamasında söndürmesini sağlayan cihaz ve sistemlerimiz ile önceliğimiz olan “can güvenliğinizi” en iyi şekilde korumak en büyük amacımızdır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için en iyi ve çözüm odaklı yaptığımız çalışmalar sadece satış olarak değil satış sonrasında da destek ve hizmet olarak devam etmektedir.

Tüm ilişkilerimizde saygılı ve duyarlı, müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmak firmamızca önde gelen vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Bizi tercih eden müşterilerimize yangın güvenliği konusundaki eksiklikleri, ihtiyaç ve beklentilerinde ekibimizle en iyi ve uygun şekilde çözüme odaklı, öneriler sunan, yangın söndürme ürün ve hizmetlerimiz ile en etkin şekilde yardımcı oluyoruz.

Önceliğmiz can güvenliğiniz olup işletmetleriniz, firmalarınız, araçlarınız ve evlerinizde yangın güvenliğindeki sorumluluğunun bilincinde olarak standartlara uygun faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan firma olmaya devam ediyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın!